PROČ trénink s využitím technik, které jsou běžné v umění improvizace, stand-upu, herectví či tanci? Mají své místo ve vzdělávání či byznysu? ANO!

Výzvy, kterým v současnosti čelíme, vyžadují kreativitu a inovaci. Ve firmách a v byznysu jde především o zvýšení výkonu – produkty mají být lepší, levnější, rychlejší, bezpečnější. Ale tyto produkty jsou vytvářeny lidmi, a lidé potřebují cítit potěšení, prožitek, vášeň a smysl toho, co dělají.

Obecně lze umění charakterizovat originalitou myšlenky, technickou excelencí a teoretickým zázemím. Totéž přece chceme ve společnostech a organizacích.

Umění vyvolává emoce a cokoliv, co je spojené s emocemi, si náš mozek jednoduše lépe zapamatuje. A proto to funguje i ve firemním vzdělávání! Je čas vpustit umění do práce!

Naše vzdělávání je založeno na základech, které možná už znáte – prezentační, komunikační a obchodní dovednosti, vedení lidí, mediální trénink. S uměním v práci však objevíte v sobě odvahu, sebejistotu, originalitu, hravost, autenticitu a pozdvihnete svoji osobnost na novou úroveň.

Připravíme vás netradičním, a často velmi zábavným způsobem na to, co řeší často každý z nás. Jak vystoupit před lidmi a být přesvědčivý? Jak reagovat na nečekané? Jak zvládnout krizi nebo přicházející změny? Jak navázat užitečné kontakty? Jak budovat svojí dobrou pověst? Jak vést a motivovat svůj tým? Jak zaujmout? Jak být v pohodě, když ostatní panikaří?