Umění v práci je tu pro každého, kdo se chce zlepšovat. UMĚNÍ a UMĚT vycházejí ze základu slova UM. UM je dovednost.

Umění je skvělým nástrojem komunikace, práce s týmem, motivace a vytváření osobního PR. Zlepšování dovedností prostřednictvím Umění v práci využijí jak lídři a manažeři, tak i trenéři, facilitátoři, konzultanti, obchodníci a vzdělávací pracovníci.

Na první pohled jde o klasický individuální nebo skupinový trénink. Minimální délka jsou 3 hodiny, intenzivnější a velmi efektivní jsou varianty jednodenních či dvoudenních školení dle potřeb klienta.

Techniky, na které jste zvyklí z obvyklých školení, jsou však odlišné. Jedná se o intezivnější, prožitkovější a především i praktičtější nadstavbu obvyklých školení prezentačních, komunikačních, obchodních dovedností či mediálního tréninku.

Vyděsila vás teď představa takového workshopu? Pak je to zřejmě proto, že velmi dbáte na výkon, potřebujete vynikat, a bojíte se selhat před ostatními. To je přirozené. V tréninku vystupujeme mimo svou komfortní zónu, testujeme, co dokážeme, riskujeme. Ale to vše se dějě zároveň ve velmi bezpečném prostředí, které nás připraví na reálné pracovní problémy. Umění probouzí reakce a užitečné dovednosti, které jsme zapomněli využívat. A tento proces je klíčový.

V každém workshopu či tréninku se jedná o kombinaci nástrojů KOMUNIKACE, APLIKOVANÉ IMPROVIZACE, STORYTELLINGU, KOUČINKU a STAND UP COMEDY. A to v takové kombinaci, v jaké je to užitečné pro záměr a zadání klienta. Tyto techniky se totiž skvěle synergicky doplňují, a tak by bylo škoda se jejich kombinaci vyhýbat!

Katalog kurzů zde: KATALOG_UMĚNÍ_2018