Výsledkem myšlení nemá být pocit, ale čin. Vincent van Gogh

Mgr. Monika Nevolová je profesionální kouč. Při své práci se zaměřuje zejména na oblasti osobního koučování a koučování exekutivních manažerů. Monika je držitelkou mezinárodně uznávaného certifikátu „Brain Based Coach Cerificate“ akreditovaný ICF (International Coach Federation) a Certifikátu v exekutivním koučinku.

Potřeba kouče přichází v okamžiku, kdy je člověk s něčím nespokojen, ať už v oblasti osobní, nebo pracovní. Koučování dává příležitost nalézt odpovědi na složité otázky, před které vás život neustále staví. Prostřednictvím systematického kladení otázek vám kouč pomůže najít řešení a odpovědi tam, kde vy cítíte potřebu změny. Pracujete na svých cílech a strategiích, myšlenky se mění v nápady a činy. Současné pracovní prostředí má na manažery a na pracovníky ve vedoucích pozicích velké požadavky, které jsou nutné pro úspěšné vykonání svých pracovních povinností. Mnohdy se však stává, že se dostanete do slepé uličky a hledáte cestu, která bude nejenom správná, ale také efektivní a povede k úspěchu. V průběhu koučování si klient prohlubuje svoji schopnost učit se, zefektivňuje svůj výkon a vylepšuje kvalitu svého života.

Hlavní myšlenka koučování říká, že všichni lidé jsou v něčem dobří a pokud jsou motivováni, mohou dosáhnout všech svých vytyčených cílů. Za asistence kouče jich můžete dosáhnout rychleji a efektivněji.

Chcete:

Lepší výsledky?

Dosáhnout svých cílů?

Rozvíjet se?

Užít si úspěch?

Mít život v rovnováze?

Máte zájem o práci s koučem?

Napište a objednejte si ukázkové sezení s Monikou zdarma: monika.nevolova@gmail.com, nebo zavolejte na: 777 588 395

Více o koučinku napoví video.

Certifikáty

Certifikát_Nevolová_Monika_TEK

 

Cert_BBCC_Nevolová_Monika