Mgr. Monika Nevolová

Původně profesí psycholožka se díky kreativnímu zaměření a literárnímu umu se realizovala několik let v tištěných médiích a v posledních 6 letech v TV médiích na pozicích dramaturga, kreativního producenta a content development managera (ČT, TV NOVA), dále působila jako creative director vzdělávací společnosti pro manažerské a koučovací programy. Monika je certifikovaným exekutivním a životním koučem, trenérem improvizačních dovedností a storytellingu a její snahou je porozumění emocím a podporování pocitu tvůrce v každém z nás. Zkušenosti z korporátního prostředí, z oblasti psychologie a koučinku, vzdělávání a umění ji současně vedly k založení projektu Umění v práci – www.umenivpraci.cz, kde realizuje firemní workshopy, tréninky a eventy založené na praxi, interaktivitě a efektivní kombinaci nástrojů byznysu a umění.

Její workshopy jsou interaktivní a podle zaměření obsahují především techniky storytellingu, improvizace, stand up comedy a koučinku.

Monika je spoluautorkou knihy Buďte mistry improvizace, a autorkou dalších knih Bez výmluv!,  a Dotýkání dovoleno a Přestaň prezentovat, začni vyprávět!

Více o jejím příběhu ZDE.

 

Andrea Moličová

Andrea pomáhá lidem hledat jejich přirozený talent v oblasti měkkých dovedností. Školí hlavně manažery, vedoucí týmů a obchodníky, kteří potřebují ovládat verbální i neverbální komunikaci. Při svých workshopech využívá zkušenosti s aplikovanou improvizací, které se věnuje už 7 let. Principy aplikované improvizace totiž umožňují hravým způsobem rozvíjet oblasti jako je kreativita, spolupráce týmů, koncentrace, inovace a well-being. Andrea se učila od předních českých i zahraničních lektorů. Působí jako trenérka divadelní skupiny Paleťáci, moderátorka společenských akcí a spoluvlastní Improvision.

Reference: Hospodářská komora ČR, Česká spořitelna, Iveco, Partners, , Brammer, ORBIT, eBRÁNA, QC Group, DELTA, Univerzita Hradec Králové, Salinger, Charita

 

Jaroslav Fabián, marketingový ředitel ESET Česká republika

Jaroslav je čerstvý čtyřicátník, otec dvou rozverných dětí, milovník vína, zodpovědný požitkář a kavárenský povaleč, který posledních 22 let buduje profesní kariéru na poli marketingu technologických firem. Mezi klíčové úspěchy bezesporu řadí vybudování značky ESET v ČR na pozici jedničky na trhu antivirových řešení, je autorem prvního partnerského programu a portálu ESET celosvětově, motorem využití netradičních projektů pro podporu značky. V roce 2015 byl finalistou soutěže CORK – Czech Marketing Awards. Rovněž je certifikovaným Brain-based koučem využívajícím vlastní přirozené kombinace empatie a orientace na výsledek pro rozvoj členů svého týmu i vybraných přátel z řad externích klientů.
„Marketing je pro mne především příležitost k využívání kreativity a zdravého rozumu (žádná věda) za účelem dosažení dlouhodobého cíle.“

 

 

Dominik Heřman Lev

janbranc.com-6783

Začínal na prknech Divadla U Hasičů v pořadu „Hezky česky aneb jak se nám žije“. Od roku 2007 účinkoval v pořadu Na Stojáka (HBO, ČT). V roce 2011 začal sbírat zkušenosti jako producent své vlastní, v současnosti jediné pravidelné profesionální anglické stand up scény v Praze – Crown Comedy Club. Představení různých anglicky mluvících komiků se nyní hrají pravidelně v Praze a v Brně. Na začátku roku 2012 ukončil své téměř desetileté působení v korporátní sféře (Oskar, Vodafone, O2). Dominik je moderátor, bavič v žánru stand up comedy, autor námětů a příležitostný scénarista a lektor školení, při nichž využívá zkušenosti z vedení firemních tréninků marketingové a firemní komunikace a brand managementu, prezentace, zejména zaměření na školení Tone of Voice, a využití stand up comedy technik pro umění prezentace, rozvoj komunikačních dovedností, práci s hlasem, rozvoj kreativity a využití stand up technik při veřejném vystupování.

www.dominikhermanlev.com