Katalog kurzů zde: KATALOG_UMĚNÍ_2018

26.2. 2018. STORYTELLING – BRNO
A konečně taky v Brně! Jednodenní kurz Základy storytellingu – struktura a dynamika projevu. Staň se opravdovým vypravěčem – ovlivňuj, inspiruj a motivuj druhé tím, co říkáš! Intenzivní kurz vyplněný zábavou, záživným učením, inspirací a zásobárnou technik, které vás obohatí ve vaší další práci i v osobním životě! Kurz pro všechny, kdo se chtějí ještě více zdokonalit v prezentačních a komunikačních dovednostech. Kurz zejména prospěje: lídrům, manažerům a všem, kdo vytvářejí prezentace, marketérům, facilitátorům, trenérům a lektorům obchodníkům, trenérům, pedagogům… Kompletní informace ZDE a registraci najdete ZDE.

DUBEN

20.4. – 22.4. 2018  STORYTELLING – KVĚTNOV VYSOČINA
Staň se opravdovým vypravěčem – ovlivňuj, inspiruj a motivuj druhé tím, co říkáš! Komplexní víkendový kurz storytellingu na Vysočině. Intenzivní kurz vyplněný zábavou, záživným učením, inspirací a zásobárnou technik a cvičení, které vás i ty, s nimiž pracujete, obohatí ve vaší další práci i v osobním životě! Kurz pro všechny, kdo se chtějí ještě více zdokonalit v prezentačních a komunikačních dovednostech, pro ty, kdo by rádi nejen informovali, ale i zaujali a zaangažovali posluchače. Pro ty, kdo chtějí získat větší odvahu a sebevědomí pro veřejné vystupování a také pro ty, kdo chtějí tím, co říkají, ovlivňovat druhé! Komu kurz zejména prospěje: lídrům, manažerům a všem, kdo vytvářejí prezentace v korporacích, agenturách i malých firmách, personalistům a marketérům, facilitátorům, trenérům a lektorům obchodníkům, trenérům, pedagogům… Kompletní informace ZDE a registraci najdete ZDE!

27.4. – 29.4. 2018  STRATEGIE VAŠÍ ZNAČKY
Aplikovaný víkendový workshop uplatňující všeobecně platné principy staré, jako podnikání samo na konkrétních příkladech účastníků kurzu. Připravujete zásadní změnu v nabídce, chcete nastartovat již běžící podnikání nebo zcela začínáte? Nemáte ve svém okolí lidi, kteří berou budování značky vážně? Pak můžete vnímat toto setkání s kolegy z různých oblastí za inspirativní zastavení na vaší cestě k úspěchu. Budujte svoji dobrou pověst a značku s marketingovým expertem Jaroslavem Fabiánem (marketingový ředitel společnosti ESET software) a lektorkou komunikace Monikou Nevolovou. Kompletní informace ZDE a registraci najdete ZDE!

ČERVEN

1.6. – 3.6. 2018  ZPÁTKY VE HŘE – KVĚTNOV VYSOČINA
Kurz pro všechny, kdo chtějí vzít svůj život do svých rukou, objevit vzorce, které jim již neslouží a změnit je! Život je hra a tak ji rozehrajte a získejte svůj život zpátky! Zbavte se svazujících filtrů, negativních přesvědčení, neužitečných stereotypů, vypněte vnitřního kritika a probuďte své vnitřní dítě. Kompletní informace ZDE a registraci najdete ZDE!

6.6. 2018  VYPRÁVĚJ, IMPROVIZUJ, KOMUNIKUJ – KVĚTNOV VYSOČINA
Zbavte se svazujících filtrů v komunikaci, objevte triky a principy, které vám pomohou vyprávět skvělé příběhy a prezentovat tak, abyste byli nezapomenutelní. Kompletní informace ZDE a registraci najdete ZDE!

22.6. Pojďte s námi do večírku!
My už se těšíme na léto. A vy? Pojďte se těšit s námi tak, že nám dáte vědět, že dorazíte na naši Květnovskou party v na konci června! Můžeme se na vás začít těšit? Více info a registrace ZDE.