loga_1 loga_2

 

Na začátku byla naše chuť prožít kurz prezentačních dovedností jinak. Pak jsme našli Moniku Nevolovou a strávili s ní víkend na Vysočině. Oba dny jsme trénovali storyteling a improvizaci – i když někdy bylo těžké vystoupit z komfortní zóny, všichni jsme to dali! Naše parta náčelníků se ještě více utužila, přišli jsme na to, že improvizace je fuška i zábava zároveň a co je hlavní,
naučili jsme se několik technik, díky kterým teď můžeme pilovat mistrovství vyprávění příběhů. Takové vyprávění, které bude pro naše týmy srozumitelné, inspirativní i nakopávací. A za to
Moniko velký DÍK! Ještě jednou mockrát děkujeme.
MIROSLAV BOUCHAL, Výkonný ředitel, Ambiente Restaurace, AMBI CZ, S. R. O.

Mám velmi ráda netradiční přístupy, které mohu využít jak v práci, tak i osobním životě. Workshop storytelling mé očekávání naplnil bezezbytku. Nejen úžasnou lektorkou Monikou, bezva partou lidí, ale zejména obsahem. Máte-li chuť podívat se na věci z jiného úhlu a naučit se něco nového, určitě do toho jděte. 

Simona Dostálová, DiS., Head of Customer Care, VEMEX Energie a.s.

Kurz Storytellingu mě překvapil a dostal. Měla jsem pocit, že za 3 hodiny jsem se naučila tolik, co po víkendovém kurzu. Pořád nechápu, jak to Monika dokázala. Nejvíc se mi líbila cvičení, která vám pomohou vykládat zábavné příběhy bez toho, abyste věděli o čem vlastně chcete mluvit. Díky moc, Moniko!

Lenka Gračková

Kurz improvizace pod vedením Moniky Nevolové byl jeden z nejzábavnějších a na druhou stranu nejužitečnějších kurzů, které jsem za poslední roky absolvoval. Monika dokázala připravit atmosféru, kde se i extrémní introverti uvolnili natolik, že dokázali veřejně vystupovat a improvizovat s humorem sobě vlastním. Nejvíce ze všeho oceňuji pozvolný nástup k samotným vystoupením, nacvičování jednotlivých technik odděleně a vysvětlení jejich potřebnosti, ať je to naslouchání jeden druhému v týmu nebo schopnost zapomenout předem připravený scénář a reagovat na právě vzniklou situaci. Moc děkuji a věřím, že jsme se vzájemně neviděli naposledy.

Ing. Jaroslav Fabián, MBA, Marketingový ředitel, ESET software spol. s r.o.

 

Po prvním setkání s Monikou na improvizačním workshopu jsem se díky jejím cvičením zcela uvolnil z každodenního stereotypu, přestal myslet na práci a starosti. Byli jsme velmi dobrá parta, která táhla za jeden provaz a navzájem jsme se podporovali a pracovali jako tým. Na tomto workshopu jsem se naučil spoustu nových technik, které rád budu aplikovat v praxi.

Roman Gregor, Marketing Activation Executive, Castrol Lubricants (CR), s.r.o.

 

Díky kurzu tréninku „Stand up a umění prezentace“ jsem lépe pochopil, že prezentací nejsou snímky PowerPointu, ale osoba prezentéra a jeho výkon před publikem.

Jiří Olejník, Director – Sales Central & Eastern Europe, Western Digital

 

Absolvovala jsem s Monikou její ukázkový improvizační workshop, který nad očekávání splnil mé nároky – Monika umí lehce vtáhnout do programu i skupinku neznámých osob, je velmi přirozená a na nic si nehraje. Dokáže velmi silně podpořit kreativitu a ochotu si hrát a objevovat v účastnících skrytý potenciál a schopnosti. Velmi jednoduché techniky improvizace lze aplikovat opravdu do všech možných aspektů práce, a to daleko snáz než teoretické školení a s velmi rychlými a překvapivými výsledky. Otevřela mi nové obzory, které chci i dále zkoumat pro svou práci.

Jana Brabcová, koučka a lektorka soft skills a etikety

 

S Monikou jsem si porozuměla a naladila se na stejnou vlnu od prvního okamžiku, kdy jsme se potkaly u nás v rádiu. Jasná volba bylo nechat se od Moniky koučovat. Za pár setkání s ní vidím v mém životě obrovské změny, díky ní mi spousta věcí došla, buď že jsou důležité a je na nich potřeba pracovat a nebo tak, že naopak spoustu zbytečností řeším, a vůbec to není potřeba. Moje osobní chápání a pojetí koučinku je takové, že jsme spokojená se svým životem a se vším, co dělám,ale jsou určité oblasti, které by potřebovaly vylepšit a právě od toho „mám“ Monču a děkuju jí za rozšíření obzorů. Moniku vřele doporučuji všem, kteří by chtěli „něco“ ve svém životě zlepšit.

Alena Ratajová, M Radiooo, www.mradio.cz

 

Improvizační představení spojené s interakcí účastníků bylo to pravé pro náš tým.

Monika Richterová, specialistka portfolia kreditních karet,Home Credit, a.s.

 

Dva dny po tréninku jsem měl možnost během šesti prezentací vyzkoušet veškeré informace ke zdokonalení mých prezentačních dovedností a opravdu jsem měl mnohem lepší pocit po skončení tohoto “kolečka”. Bylo to pro mě velmi přínosné školení.

Pavel Záchenský, Branded sales manager, Western Digital

 

Zapojit do “hraní her” lidi, kteří přišli na odbornou konferenci nebyl úplně lehký úkol.  Monika ale výzvu přijala s nadšením, které dokázala přenést i na diváky. Ve výzvách vidí podstatu svého projektu Umění v práci. Podařilo se jí zvednout lidi ze židlí a zamyslet se nad svým životem z druhé strany. Je odvážná autorka svého života a inspiruje druhé.

Jolana Turnerová, ředitelka Spiralis

Zažít Moničin ochutnávkový workshop improvizace je příjemná cesta ke zjištění, že promluvit smysluplně před neznámými lidmi, nebo dokonce publikem, pro vás i bez dlouhé přípravy nemusí být problém. Zábavnou a hravou formou zjistíte, jak se uvolnit, soustředit se jen na to podstatné a jak lépe komunikovat s ostatními pro zlepšení vašich výsledků na všech frontách. Moc mě to bavilo!

Petr Vojtěchovský, www.kick-steady.com

 

 

Moc Monika je živel, který umí účastníky workshopů nejen zaujmout, ale i naučit. Možnost zažít si nové poznatky a dovednosti na vlastní kůži je skvělým způsobem, jak si odnést dlouhotrvající inspiraci. Na Monice oceňuji její empatii a také to, že setkání s ní je vždy nevšedním zážitkem.

Zdeňka Havrlíková, www.havrlikova.czcom

Lákalo mě zjistit víc o improvizaci, a tak jsem navštívila Moničin kurz. Myslela jsem, že se jen podívám, jaké metody používá. Na workshopech improvizace ale nejde zůstat pasivní. Velmi pozvolna nás Monika vedla tak, že jsme úplně zapomněli na čas a každodenní povinnosti. Uvědomila jsem si, jak je důležité občas vypnout hlavu, aby se vytvořil prostor pro vznik nových neotřelých myšlenek.

Miriam Vránová

 

Workshop s Monikou stojí za to. Člověk si uvědomí spoustu inspirativních informací podaných srozumitelnou formou a hned má možnost si to vyzkoušet v praxi. To vše navíc sdílíte v příjemné atmosféře se stejně dobře naladěnou partou lidí! 

Tomáš Ciba

Jsou-li ve Vás v některé chvíli už jen zbytky energie z budování vašeho imperia a potřebujete-li nastartovat svůj pohon, obraťte se na do budování zapálenou Rosťu a Moniku! Jejich pozitivní energie, velké zkušenosti a přátelský přístup Vás podpoří-posune-postaví na nohy a probudí Vaší značku, která ve Vás do teď jen dřímala.

– Míša Šlégrová

Úžasná prednáška o tom, ako prísť na ozajstnú príčinu poruchy stravovania a o tom, že naozaj všetko začína v hlave. Prednášku Moniky by som charakterizovala vlastnosťamii osoby – charizmatická, dôsledná, kreatívna a dôvtipná.

Lucia Sekerešová, Kurz poradců pro výživu (www.fitpraha.cz)

 

Monika Nevolová je skutečně profesionál ve svém oboru, proto s ní opakovaně spolupracuji na svých networkingových workshopech. Její znalosti, zkušenosti, ale i jedinečný přístup k práci nemá obdoby. Veškeré služby, které Monika nabízí, mohu vřele doporučit.

Lenka Schánová (www.schanova-networking.com)

 

Workshop s Monikou byl pro mě zážitek a po dlouhé době jsem si hrál i s dospělými. Se zájmem jsem sledoval, jestli se jí podaří odvézt myšlenky na práci po náročném dnu. Podařilo se a stálo to za to. Díky a těším se na další akce.

Ing. Daniel Vláčil, Obchodní & aplikační specialista LCMS & GCMS, Bruker s.r.o.

Workshop byl veden ve skvělé atmosféře, kdy o smích nebyla nouze. Byl to pro mě zážitek a zároveň motivace a posunutí mých komunikačních schopností. Již dnes se chystám využít některé rady a postupy pro lektorování tanců. Kudy chodím, tudy pěji na setkání ódy. Děkuji ještě jednou moc a přeji hodně úspěchů do všeho, co děláš!

Bc. Helena Pokorná, projektová asistentka, Centrum pro rodinu Vysočina, z.s.

 

Přicházela jsem s pocitem, že nevím, co čekat. Odcházela jsem s pocitem, že chci znovu, ještě. Mezi „před a po“ probíhala cvičení, která mě k mému údivu zbavovala pocitu strachu a studu, mluvit před cizími lidmi. A to navíc velmi nenásilně a přirozeně. Moničino vedení celé akce mě bavilo a já se strašně těším na další odstraňování mých zažitých zlozvyků.

Kristýna Stoklásková, Operations Manager, NeuroLeadership Group s.r.o.

 

Monika byla schopná nás za 3 hodiny dostat do situací, které bychom si nedovolili možná ani sami doma před zrcadlem. Já jsem například předváděla točenou zmrzlinu a nepřišlo mi to vůbec divné. 

Jana Gál M.A.

 

Monika je velmi profesionální a zkušená koučka. Její kurz byl zábavou od začátku do konce. Mohu vřele doporučit pro osobní rozvoj, nebo firemní teambuilding. Dokázala během krátké doby vytvořit vazby mezi lidmi, kteří se jinak neznali a naučit nás mnoho nových věcí. Díky! 

Karolína S.

 

Absolvovala jsem již několik workshopů s podobnou tématikou. Přístup Moniky Nevolové mě velmi příjemně překvapil. Nenásilnou formou her nás provedla řadou situací, kdy je třeba využít umění improvizace. Přestože jsem si nedělala poznámky, všechny prožité situace se mi otiskly do paměti.

Jarmila Straková

Na workshopu jsem si potvrdila, že i dospělí si mohou hrát. Navíc jsem pochopila, že improvizace není jen o pohotové reakci na nečekané, ale že na spoustu nečekaného se můžemepřipravit. Velmi užitečné a nadmíru příjemné 3 hodiny, všem doporučuji.

Romana MUSILOVÁ, Executive Consultant, Director, alfa NLP Excellence, s.r.o.

Client service pod taktovkou Moniky Nevolové fungoval skvěle – to bylo umění v práci v přímém přenosu. Nejenže se o všechny partnery postarala, ale i buchty napekla! :)

iCON Prague 2014, www.iconprague.com

Vřelý dík Monice Nevolové za dramaturgickou, produkční, mediální a další spolupráci při organizaci festivalu Impro Prague 2013 (www.improprague.cz)

Martin Vasquez, výkonný ředitel festivalu a CEO Improinstitut

Velkolepě pojatý křest knihy Bez výmluv! jednoznačně napomohl skvělému uvedení na knižní trh. Celá akce včetně bohatého pětihodinového programu byla bezchybně zorganizována, měla spád a všechny přítomné skvěla bavila. Neméně pochval si zaslouží i raut. Vše bylo naprosto skvělé!

Gabriela Plicková, vydavatelství Grada Publishing a. s.

Děkuji Monice za mediální a komunikační spolupráci při přípravě eventu Michael Winslow v Praze, produkovanou společnosti Crown Comedy Club. 

Dominik Oždian, producent

Každá nevěsta chce, aby její svatba byla ta nejlepší. Co znamenalo pro mne a snoubence nejlepší? Taková svatba, aby na ní byli všichni pro nás důležití a aby se všichni skvěle bavili a rádi na to vzpomínali. Právě proto bylo Impro v podání Umění v práci pro nás jasnou volbou. Do teď mi ještě přátelé volají, kde že jsme je sehnali a že se smějí jen si na to vzpomenou. Pokud tedy chcete, aby zábava byla v plném proudu a lidi se doslova od smíchu za břicha popadali a stali se sami součástí programu a byli vtaženi do děje, rozhodně doporučuji Umění v práci.

Lucie Budíková