Novinky

AKTUÁLNÍ WORKSHOPY

DUBEN

20.4. – 22.4. 2018  STORYTELLING – KVĚTNOV VYSOČINA
Staň se opravdovým vypravěčem – ovlivňuj, inspiruj a motivuj druhé tím, co říkáš! Komplexní víkendový kurz storytellingu na Vysočině. Intenzivní kurz vyplněný zábavou, záživným učením, inspirací a zásobárnou technik a cvičení, které vás i ty, s nimiž pracujete, obohatí ve vaší další práci i v osobním životě! Kurz pro všechny, kdo se chtějí ještě více zdokonalit v prezentačních a komunikačních dovednostech, pro ty, kdo by rádi nejen informovali, ale i zaujali a zaangažovali posluchače. Pro ty, kdo chtějí získat větší odvahu a sebevědomí pro veřejné vystupování a také pro ty, kdo chtějí tím, co říkají, ovlivňovat druhé! Komu kurz zejména prospěje: lídrům, manažerům a všem, kdo vytvářejí prezentace v korporacích, agenturách i malých firmách, personalistům a marketérům, facilitátorům, trenérům a lektorům obchodníkům, trenérům, pedagogům… Kompletní informace ZDE a registraci najdete ZDE!

27.4. – 29.4. 2018  STRATEGIE VAŠÍ ZNAČKY
Aplikovaný víkendový workshop uplatňující všeobecně platné principy staré, jako podnikání samo na konkrétních příkladech účastníků kurzu. Připravujete zásadní změnu v nabídce, chcete nastartovat již běžící podnikání nebo zcela začínáte? Nemáte ve svém okolí lidi, kteří berou budování značky vážně? Pak můžete vnímat toto setkání s kolegy z různých oblastí za inspirativní zastavení na vaší cestě k úspěchu. Budujte svoji dobrou pověst a značku s marketingovým expertem Jaroslavem Fabiánem (marketingový ředitel společnosti ESET software) a lektorkou komunikace Monikou Nevolovou. Kompletní informace ZDE a registraci najdete ZDE!

ČERVEN

1.6. – 3.6. 2018  ZPÁTKY VE HŘE – KVĚTNOV VYSOČINA
Kurz pro všechny, kdo chtějí vzít svůj život do svých rukou, objevit vzorce, které jim již neslouží a změnit je! Život je hra a tak ji rozehrajte a získejte svůj život zpátky! Zbavte se svazujících filtrů, negativních přesvědčení, neužitečných stereotypů, vypněte vnitřního kritika a probuďte své vnitřní dítě. Kompletní informace ZDE a registraci najdete ZDE!

 

22.6. Pojďte s námi do večírku!
My už se těšíme na léto. A vy? Pojďte se těšit s námi tak, že nám dáte vědět, že dorazíte na naši Květnovskou party v na konci června! Můžeme se na vás začít těšit? Více info a registrace ZDE.

ČERVENEC

26 – 29.7. ANTISTRES KEMP
Zažijte dny plné her, pohybu, relaxace a témat, které vám pomohou objevit znovu pohodu ve svém životě, získat váš život zpátky a načerpat energii. Setřeste ze sebe nadbytečný stres a odjíždějte jako znovuzrození. Kemp pro ty, kteří vědí, že je potřeba zastavit se, bavit se a čerpat energii! Více info a registrace ZDE.

JIŽ PROBĚHLÉ WORKSHOPY

VYSOČINA – JEDNODENNÍ SEMINÁŘ TECHNIKY KOMUNIKACE – STORYTELLINGU A IMPROVIZACE! 1.6. 2017 

Úžasný kurz, který snoubí zdravý pohyb a zdravý přístup k sobě sama s fantastickou hlasovou průpravou pro veřejné vystupování, lektorování, zpívání (ano, i pokud jste si mysleli, že vy neumíte zpívat, tak tady to odkážete) a zábavy! Zatočte s trémou a svými bloky, které můžete ovlivnit dýcháním, hlasem, pohybem a smíchem. Čeká vás intenzivní trénink se skvělou hlasovou koučkou a zpěvačkou Janou Šelle .

letniskola1

LETNÍ ŠKOLA KOMUNIKACE  – KOMUNIKUJI, TEDY JSEM!
PROBUĎTE V SOBĚ VYPRAVĚČE, POHOTOVÉHO ŘEČNÍKA A DOMLUVTE SE S KAŽDÝM!
Intenzivní dva dny a dvě noci vyplněné zábavou, záživným učením, inspirací a zásobárnou technik a cvičení, které vás i lidi, s nimiž pracujete obohatí ve vaší další práci i v životě!

14 – 16.4. KVĚTNOV VYSOČINA – VÍKENDOVÝ KURZ – SÍLA OSOBNÍ ZNAČKY
Pochopení vlastní značky a sebeprezentace v osobním i pracovním životě
Čím se odlišujete? Jaké jsou Vaše hodnoty a schopnosti? Co nejraději děláte? Víte, jaké jsou vaše silné stránky a co můžete nabídnout? Dokážete dobře prezentovat svoje schopnosti a působíte sebejistě a přesvědčivě?

FLOW&WORK CAMP

Jste žena, muž, manažer, lektor, kouč nebo jednoduše člověk, který se zajímá o seberozvoj a cítí, že je čas na sobě zapracovat? Brzdí Vás Vaše hlava? Vaše myšlenky Vás nenechají v klidu? Stojíte před změnou ve svém životě a váháte? Zažíváte konflikt ve vztahu a hledáte řešení? Trápí Vás obavy a pocity nejistoty? Všechno by mohlo být lepší, kdybyste měli více SEBEVĚDOMÍ, SEBEDŮVĚRY A ODVAHY? Může to být právě takové už nyní! Vezměte svůj život do svých rukou a prožijte s námi dva dny, kdy objevíte vzorce, které vám neslouží, zbouráte je a naučíte vaši mysl i energii pracovat ve váš prospěch! Prožijete dva dny nabité sebepoznáním, hrami, inspirací, tréninkem myšlení a objevováním sebe sama. V malé skupině (max počet do 12 účastníků) se naučíte praktická cvičení, která využijete v práci i v běžném životě a osvojíte si unikátní a efektivní, a přitom velmi jednoduchou a velice účinnou metodu The Work, která vás odbrzdí a zažijete okamžitý posun ve vašem životě! Registrace ZDE. Více informací ZDE.

story_duben_20

story_2_duben

Copy of LAST NIGHT'S-2

Copy of Copy of ochutnávka impro-2

ochutnávka impro

Tvůrkyně_SpiralisTvůrkyně_Spiralis2

„Tvůrkyně příběhů“

Podpoře žen ve veřejně prospěšných aktivitách se věnuje projekt organizace Spiralis s názvem SPEKTRUM ROZVOJE ŽEN. Do projektu jsme se zapojili i my!  Více propojit ženy i organizace, ve kterých působí, je dalším cílem tohoto projektu. Nově vzniklá platforma SPEKTRUM ROZVOJE ŽEN sdružuje 20 organizací i jednotlivců přispívajících svou činností k nastavení rovných příležitostí žen a mužů ve společnosti. Ženy se setkávají s experty v tematických skupinách „ Leadership a ženy v rozhodovacích pozicích“ nebo „Ženy ve veřejně prospěšných aktivitách“, kde sdílejí své zkušeností a získávají nové znalosti. Výsledky práce hodlá platforma předložit Radě vlády pro rovné příležitosti žen a mužů, se kterou chce navázat dlouhodobější spolupráci. Projekt získal záštitu Informační kanceláře OSN v Praze. A jako první se 16. října 2015 uskutečnil workshop s názvem Tvůrkyně svého příběhu, kde se účastníci seznámili s pravidly Storytellingu a naučily se formulovat svůj příběh či sen, tak aby zaujal. Další akce a novinky, do kterých se můžete zapojit, naleznete na webové stránce, která v souvislosti s platformou vznikla http://spektrumrozvojezen.weebly.com/.

Projekt podpořila Nadace Open Society Fund Praha z programu Dejme (že)nám šanci, který je financován z Norských fondů.

 

 

 

story_unor16

Již tradiční základní workshop STORYTELLING – objevte kouzlo příběhu, naučte se strukturu, díky níž dokážete vyprávět zajímavé příběhy, které mají hlavu a patu, rozviňte svůj projev a vneste do toho, co vyprávíte dynamiku, abyste zaujali své posluchače. Informovat, angažovat, inspirovat – to je, oč tu běží! Počet účastníků je omezen, registrace ZDE. Více informací: ZDE.

impro_leden26_16

inspirace_JPG

Koučink_impro_unor

anglictina_vino

JIŽ ODSTARTOVÁNO! Víno vyžaduje čas a umění konverzace. Proto jsme spojili to nejlepší od každé z nás v Umění v práci a Red Languages a vytvořili jsme lahodné cuvée odrůd angličtiny, zážitkového učení, improvizace a storytellingu, aby mohl vzniknout tento kurz. V deseti zážitkových lekcích jsou témata z pracovního prostředí chytře střídána tématy z oblasti gastronomie, vína, cestování, kultury.

impro_listopad (1)

zvonecek

LekorskeBlava

uterni_impro_zacatecnici

story_rijen

story_zari

impro_srpen

 

improkveten

Blava

storyI.duben29.4

A MNOHÉ DALŠÍ…

Obsah v tomto jazyce není k dispozici.

Vážený uživateli, tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací o cookies