Kurz zaměřený na získání osobní spokojenosti ve vašem životě.

Části:
Mám respekt a respektuji – techniky aplikované improvizace pro posílení v situacích, kde nás zaskočí změna, nepříjemnost, jak reagovat na nepřipravené. Pohotovost, způsoby, jak nepanikařit a ze složité situace vyjít jako vítěz. Stejně tak se naučíme způsob, jak respektovat a nehodnotit kriticky druhé, abychom se mohli lépe domluvit a lépe spolu vycházet. Spolupráce s druhými.

Typologie osobnosti – každý jsme jiný a to, že si s někým nerozumíme a narážíme v komunikaci zdaleka nemusí být o tom, že my jsme skvělí a ten druhý dělá něco naschvál proti nám. Je třeba pochopit různost a naučit se, jak s typy, kteří jsou jiní než my vycházet a snadno je rozpoznat. Sociální potřeby, které určují naše dominantní styly chování.

Antistres a Emoční inteligence a empatie – techniky naslouchání a práce s emocemi, umění mít emoce pod kontrolou, přehodnocování, přerámování, jiný pohled na konfliktní situace. Podpora pozitivních emocí. Emoce nejsou nepřítel, jen je třeba je vzít do hry jako partnera. Antistres techniky a relaxace – techniky uvolňování stresu, pochopení stresu, práce s dechem a tělem pro uvolnění napětí. Techniky na získávání energie.

Vím, co chci a kam jdu. Práce s potenciálem. Jak se nejlépe domluvit a dospět k dohodám – koučovací techniky pro použití v pedagogické praxi i v osobním životě, vedení rozvojových rozhovorů. Práce s osobními cíli. Jak být ve stavu „flow“ a zvyšovat svou osobní spokojenost.

 

Kurz najdete popsaný v katalogu KATALOG_UMĚNÍ_V_PRÁCI_

Optimální počet účastníků ve skupině: 8 – 12
Varianty: série kratších (3h) bloků školení, 1denní trénink, 2denní trénink

Zaujalo vás to? Máte dotazy nebo byste si přáli upravit trénink na míru? Ozvěte se nám na: monika.nevolova@gmail.com, 777 588 395.