Chcete zažít velmi interaktivní a zábavnou formu teambuildingu? Seznamte se s improvizačními technikami, které využívají přímo potenciálu samotných účastníků! Improvizace má obrovskou sílu jak pro účinkující tak pro diváky – snoubí se v ní totiž umění, napětí, překvapení a humor.

Chcete, aby si vaši lidé pamatovali firemní akci či večírek jako ten nejlepší? Chcete vidět představení, v němž jsou hlavními protagonisty sami zaměstnanci? Díky kvalitnímu support improvizátorů je dosaženo efektu „firma se baví sama”.

VARIANTA 1: TÝMOVÉ ELEMENTY
Jednotlivé bloky – body programu v duchu živlů – elementů:
OHEŇ – Zapalte v sobě oheň – “motivace”
VODA – Společný rybník – “spolupráce”
VÍTR – Vnést nový vítr – “kreativita”
ZEMĚ – Uzemnit se – “vím, kam patřím, jaké je mé místo v týmu, kdo jsme a kam kráčíme

VARIANTA 2: HRAVÝ IMPROVIZAČNÍ TEAMBUILDING
Jak zvládat stresovou zátěž? Jak lépe komunikovat? Jak ustát změny? Jde neustále o totéž: Obstát v každodenní zátěži a k tomu si život prostě užít! Hry, aplikovaná improvizace a business storytelling je celosvětový program koučů a lektorů pro vzdělávání týmů a jedinců v oblasti rozvoje soft skills a spolupráce v týmu. Zaměřuje se na výuku pomocí zážitku a praktické zkušenosti pomocí dynamických a interaktivních cvičení. Program je založen na dobrovolnosti, rozvoji důvěry, bezpečném dávkování výstupů z osobní zóny, na práci s chybou a přijetím změny, a rozvojem jak vlastního, tak týmového myšlení.

  • Pracujeme s praktickým emočním prožitkem ne jen s teoriemi
  • Umíme jednoduše transformovat chybu ve výzvu a běžné stresory v motivační prostředek
  • Používáme mezinárodně uznávané metody aplikované improvizace The Applied Improvisation®
  • Cvičení a hry nesou paralely ze života i z práce

Více o benefitech improvizace najdete ZDE.

VARIANTA 3: IMPROVIZAČNÍ PŘEDSTAVENÍ
Ať už pořádáte jakýkoliv večírek či event, přirozenou, atraktivní a zábavnou součástí vašeho večera může být koncept improvizačního představení pod vedením profesionálních improvizačních herců. Celé je to o vás, o vaší firmě, na vaše témata, disciplíny voleny tak, aby byly realizovatelné i s vámi. Diváci jsou přirozeně vtaženi do děje a disciplín, takže hvězdou večera může být opravdu každý!

Teambuidingy najdete v katalogu:TB_18

Zaujalo vás to? Máte dotazy nebo byste si přáli upravit teambuilding na míru? Ozvěte se nám na: monika.nevolova@gmail.com,  777 588 395.